×

Fotokopi Makinesi Kiralama, HP Yazıcılar ve Ofis Yazıcıları Kiralama | Bilgitek

HP Ofis Yazıcıları, Fotokopi Makinesi Kiralama ve HP Yönetilebilir Baskı Sistemleri ve Baskı Çözümleri hakkında tüm sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Döküman Maliyet Kontrolü ve Güvenlik

Döküman Maliyet Kontrolü;
Baskı ekipmanlarının amaç dışı ve gereksiz kullanımı şirketinizin dökümantasyon maliyetlerinin artmasına neden olabilir. Bilgitek’in sunduğu maliyet kontrol çözümleriyle döküman maliyetlerinizi takip edebilir, kontrol altına alabilirsiniz.

Döküman Maliyet Kontrolü Nasıl Sağlanır?
HP Güvenli Yazıcı Yazılımları ile;
1. Yazıcı kullanımlarını aygıtlar, kullanıcılar, projeler ve departmanlar bazında takip ederek kaynakları izleyebilirsiniz.
2. Tüm taranmış içeriklerin dağıtımını, hangi kullanıcı, hangi departman tarafından sağlandığını denetleyebilirsiniz.
3. Bir yandan tüm yazıcıların kullanımlarını izlerken diğer yandan yazıcıların yetkisiz kullanımlarını da takip edebilir, önleyebilirsiniz. Kullanıcı akıllı kartlarına oluşturulan pinlerle ve kolay kullanılabilir oturum açma seçenekleriyle yetkisiz kullanımları engelleyebilirsiniz.
4. HP’nin tüm bu bilgileri raporlara dökmek ve baskı maliyetlerinizi değerlendirmek için bir muhasebe çözümü var. Bu çözümün ismi HP – Nuance SafeCom. Gerçek bir iş muhasebesi ve erişim denetimi sunan bu sistem tüm altyapı maliyetlerinizi yönetmenizi, belgelerinizi güvenli tutabilmenizi sağlıyor.

Dökümanlarınızın Güvenliğini Sağlayın
Ağların sürekli olarak saldırıya maruz kaldığı bir dünyada, yazıcılar kolay birer hedef haline gelmiş ve şirketlerin milyonlarca dolar zarar etmesine sebep oluyor. Siz belge, veri ve cihazlarınızı korumak ve ağınızı savunmak için dünyanın en güvenli yazıcılarına güvenin.

HP’nin en akıllı ve en güvenli baskı yönetimiyle tanışın;

Aygıtları koruyoruz
1. HP Sure Start, BIOS kodunun bütünlüğünü doğrular ve kendi kendini yeniler.
2. Beyaz listeye alma, özelliği yalnızca orijinal kodun belleğe yüklenmesini sağlar.
3. Çalışma sırasında müdahale algılama özelliği, karmaşık işlemler sırasında görülen anormal durumlar ortaya çıkarır. Ve bu özellik cihazı saldırı anında otomatik yeniden başlatır.
4. HP JetAdvantage Security Manager, güvenlik ayarlarını otomatik olarak değerlendirir ve gereken düzeltmeleri kendi yapar.

Verileri koruyoruz
1. Kimlik doğrulama özelliği yetkisiz erişimin önlenmesine yardımcı olur.
2. Sürücü üzerinden şifreleme, ele geçirilen verilerin okunamamasını sağlar.
3. Sürekli izleme özelliği, saldırıları denetler ve kendi kendine onarma sürecini başlatır.
4. HP Access Control özelliği, mevcut e-posta altyapısından yararlanarak mobil baskı işlemlerinin yönetilmesine yardımcı olur.

Belgeleri koruyoruz
HP JetAdvantage Kimlik Doğrulamalı Pin kodu ve kimlik doğrulamalı baskı gibi HP akıllı donanım ve yazılım çözümleri ile işyerinde gizliliği ve sahteciliği önleyerek evraklarınızın kopyalanmasını ve üzerinde değişiklik yapılmasını engelleyebilirsiniz.