×

Fotokopi Makinesi Kiralama, HP Yazıcılar ve Ofis Yazıcıları Kiralama | Bilgitek

HP Ofis Yazıcıları, Fotokopi Makinesi Kiralama ve HP Yönetilebilir Baskı Sistemleri ve Baskı Çözümleri hakkında tüm sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Kiralama

Hp ürünlerine kiralama yolu ile daha kolay sahip olabilirsiniz.
Kiralama sistemi işletmelerin cihaz parkurlarını değiştirmelerini finansal olarak kolaylaştıran bir sahip olma çözümüdür.

Cihaz parkuru eskiyen veya kullandığı cihazlardan memnun olmayan işletmelerin tüm cihaz parkurunu değiştirmelerinin önündeki en önemli engel, çoğunlukla yüksek maliyettir. Bu nedenle çoğu zaman ertelenir. Bu erteleme, hem işletme maliyetlerinin aşağı çekilememesine, hem de personelin zamanı verimli kullanamamasına mal olur.

Kiralama çözümü ile birlikte sunduğumuz «kopya başı maliyetlendirme analizi» sayesinde kontrat süresince ödeyeceğiniz toplam sahip olma bedeli ile var olan maliyetlerinizi karşılaştırabilirsiniz. Yeni ürünlerin satın alınmasından kaynaklanan ek maliyetin, cihaz bedellerinin yıllara yayılması ile yapacağınız, verimli cihaz yönetimiyle nasıl ortadan kalktığını görebilirsiniz. Cihaz parkurunun yenilenmesi ile yaşayacağınız personel memnuniyeti ve verimliliğinin yanı sıra, arıza oranının çok aşağı çekilmesi de ek fayda sağlayacaktır.

Kiralamaya konu cihazlarınızın analizinin iyi yapılması verimlilik için çok önemlidir. Bizim uzmanlığımızın farkını burada fark edeceksiniz. Biz ürünleri konumlandırırken, kullanıcıların ihtiyaçları ile ürün özelliklerini doğru eşleştirmeye özen gösteririz. Hiç ihtiyacınız olmayan bir özelliğe para ödemezsiniz. Yaptığınız işi iyi anlayıp teknolojiyi kullanarak daha kolay nasıl yapacağınızı düşünür ve uygun çözümleri sağlarız. Siz de size özel analiz ve çözüm önerilerimizi sunmamızı isterseniz destek ekibimize …. dan ulaşabilirsiniz.

Kiralama sürelerimiz: 2, 3, 4, 5 yıldır.
Kiralama sonunda isterseniz cihazların mülkiyetine iz bedeli ile sahip olabilirsiniz. Veya hiç sahip olmak istemeyip aylık kira bedellerini daha düşük ödeyebilirsiniz.
Kiralama hizmetimizden 1 cihazdan binlerce cihaza kadar faydalanabilirsiniz.