×

Fotokopi Makinesi Kiralama, HP Yazıcılar ve Ofis Yazıcıları Kiralama | Bilgitek

HP Ofis Yazıcıları, Fotokopi Makinesi Kiralama ve HP Yönetilebilir Baskı Sistemleri ve Baskı Çözümleri hakkında tüm sorularınızı bize iletebilirsiniz.

DESTEK EKİBİ

Bilgitek Destek Ekibi

Teknik servis memnuniyeti, sizlere sunduğumuz toplam kalitenin en önemli bileşenlerinden biridir. Teknik servis hizmetinin en önemli öğesi ise, servis personelidir. Bunun bilincinde olan Bilgitek, tamamı cihazlar konusunda eğitim sertifikalarına sahip tecrübeli teknisyenleriyle çalışır. Düzenli süregelen eğitim süreçleri programları ile hizmet kalitemizi sürekli yüksek tutarız. HP tarafından yetkilendirilmiş eğitmenlerimizin bayilerimize verdiği teknik eğitimlerle de, toplam hizmet kalitemizi tüm Türkiye’ye yayıyoruz.

Kontratlı cihazların kurulumunda personelinize cihazlardan daha çok faydalanmaları için yeni teknolojileri ve işlerini kolaylaştıracak çözümleri anlatıp eğitimler veriyoruz.

Hp ve Bilgitek yazılımları ile kontratlı tüm cihazların sarf malzeme ihtiyaçlarını ve arızalarını uzaktan yönetebiliyoruz. Kontratlı cihazlarınızın sarf malzeme seviyelerini, arızalarını, numaratörlerini görebileceğiniz yazılımları kurup eğitimlerini veriyoruz. Sizin için hazırladığımız aylık raporları her ay düzenli olarak e-mail ile size ulaştırıyoruz. Aylık tüketim adetlerinizi denetleyip anormalliklerden haberdar ediyoruz.

İsterseniz tüm taleplerinizi tüm Türkiye genelinde web portalımızdan yönetmenizi sağlıyoruz. Arıza kayıtlarınızı web’den açıp sonuçlanana kadar geçen süreçleri takip etmeniz mümkün.

Teknik desteğimizden yararlanmak istiyorsanız lütfen bize ulaşınız.
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.